Klub Manhattan w Czekanowie
Retro Time in Attack

Obecnie impreza legenda, organizowana kilka razy w roku, na którą czeka bardzo wielu klubowiczów i przyjeżdża z miejsc oddalonych wiele kilometrów od klubu.
Retro Party jest powrotem do czasów świetności muzyki techno po roku 2000. Niesamowity klimat budują wspaniali klubowicze, którzy zakładając gadżety (rękawiczki, kapelusze, kamizelki, maski), które były wtedy nieodzowne, “przenoszą się w czasie” do tamtych lat. Impreza została wymyślona i jest prowadzona przez słynną formację “ CLUBBASSE”, którzy dbają o jej wizerunek. Nie może tutaj zabraknąć gwiazd sceny krajowej: Hazel, Alien, Rachela, Noiseer, Quiz, D.L.A Kru, Yourant, Diabllo, jak zagranicznej: BROOKLYN BOUNCE...

 

 


Oldboys Party

Impreza z cyklu “dyskoteka dorosłego człowieka” utrzymana w klimacie wielkiej prywatki, wieczorku karnawałowego, odbywająca się raz w miesiącu w każdy ostatni piątek, przeznaczona dla osób powyżej 18-tego roku życia (sala VIP od 25 lat). Króluje tutaj muzyka z lat 80-tych, 90-tych i przełomu wieku. Oldboys party odbywa się na trzech salach: RETRO z zespołem grającym na żywo i DJ-em, DANCE - hity dance z przełomu wieku oraz VIP – klasyka polska i zagraniczna z lat 80-tych i 90-tych. Dla gości otwarte są 4 bary z profesjonalną obsługą oraz do każdej rezerwowanej loży zimne przekąski gratis. Organizowane są również koncerty. Wystąpili między innymi: CLASSIC, ABBA SHOW, STACHURSKY, PAPA D i inni.

 

 


Summer Connection

Summer Connection to sztandarowa impreza klubu Manhattan odbywająca się cyklicznie raz w roku w Lipcu. Klubowicze bawią się na tym evencie przez 2 dni a główną atrakcją jest całodniowa przejażdżka imprezowym autobusem londyńskim, na którym grają rezydenci klubu oraz zaproszeni Dje są również tancerki wraz z klubowiczami. Autobus krąży przez cały dzień przez miasta i okoliczne miejscowości, a jadąc nim okoliczni mieszkańcy mogą już z daleka usłyszeć rozlegające się klubowe brzmienia. Towarzyszy mu również pokaz akrobatyczny klubowej motolotni. Po całodniowej jeździe impreza przenosi się do dyskoteki. Na tą imprezę tworzona jest specjalna letnia scena House na zewnątrz klubu (pod namiotem), gdzie zaproszeni artyści i dj'e z polski oraz zagranicy dają swój niesamowity show. Gościli u nas między innymi: CJ Stone, Houseshakers, The Nycer .Nie zapominamy również o oprawie wizualnej (nagranie 4clubbers.tv) jak i artystycznej w postaci pokazów barmańskich itp.

 

 


Urodziny Klubu

Jak co roku oczywiście obchodzimy Urodziny Klubu jest to również jedna z najlepszych imprez gdzie wszyscy bawią się do białego rania.W tym dniu o klimat zadbają najlepsi dj'e z polski i zagranicy, gdzie mieli juz okazje zagrać Steve Murano, Shaun Baker i Jessica Jean natomiast z polski aleX, Kalwi & Remi, DafHouse, Puoteck, Adamus i inni.Nad cześcią rozrywkową imprezy czuwa również wszystkim dobrze już znany z radia eska Jankes, który często gości w klubie na imprezach tego typu.Skoro urodziny to nie może również zabraknąc tortu oraz szampana dla wszystkich chętnych klubowiczów którzy chcą skosztować.W tym dniu można również spotkać promocje na barze oraz hosstesy przechadzające się podczas imprezy po klubie u których można bezpośrednio kupić drinka lub napój energetyczny.Oprócz muzycznych niespodzianek mamy dla was również pokazy pięknych tancerek które uświetniają cały ten urodzinowy wieczór. Całą relacje z imprezy nagrywa oczywiście dla was ekipa z 4clubbers.tv oraz eska.tv


 

 

 


White Style

 

Jak sama nazwa mówi White Style czyli impreza w kolorze białym.W tym dniu klubowicze ubieraja sie w kolor biały tak aby stworzyć niepowtarzalny klimat tej imprezy.O muzyczne gusta klubowiczów zadbaja najlepsi dj'e na ostatniej edycji gościli artyści z Francji czyli Addict dj's Robin S DJ Act oraz Polscy przedstawiciele sceny muzycznej tacy jak Dafhouse, Radi.S oraz inni.Ponadto podczas tej imprezy mamy dla was wiele gadżetów od koszulek po smycze itp.

 

 

© MANHATTAN CLUB. All rights reserved.   Dzisiaj: 667645 odwiedzin / Online: 2