Klub Manhattan w Czekanowie 

Klub czynny

w każdą sobotę oraz ostatni piątek miesiąca impreza OLD BOYS PARTY od godziny 20.


Historia klubu

Klub MANHATTAN w Czekanowie otworzył swoje podwoje w 1995 roku. Przez te kilkanaście lat ewoluował od średniej wielkości dyskoteki z jedną salą muzyczną, na której co weekend odbywały się dance'owe imprezy,po kompleks rozrywkowy w obecnym stanie. Składa się on z trzech sal muzycznych, urządzonych w odmiennym, niepowtarzalnym klimacie, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Każda sala jest dedykowana odrębnej grupie odbiorców, ale zarazem połączona z pozostałymi stwarzając niepowtarzalny i bardzo urozmaicony klimat dla klubowiczów.

Główną salą jest sala Dance, na której od lat klimat nakręca Dj Rafi, królują na niej aktualne przeboje dance, house-dance i pop. Sala house to druga część muzyczna klubu, na której rezydentem jest Dj Streap-t. Jest najnowocześniejsza strefa klubu wyposażona w ogromny sufit w technologii LED i najnowocześniejszy design. Dominuje tutaj muzyka house oraz progressive house i wszelkie inne odmiany. Trzecia sala – VIP room, na której rezyduje Dj Domin, to strefa dla starszych klubowiczów (od 21 lat). Klimat muzyczny na tej sali to głównie klasyka minionych lat oraz lekki house.


W klubie można korzystać z czterech barów z profesjonalną obsługą barmanów i kelnerek. Oprócz zwykłych sobotnich i niedzielnych imprez odbywają się dyskoteki "Oldboys Party" w każdy ostatni piątek miesiąca oraz cykliczne imprezy z cyklu:Retro Time in Attack, Urodziny Klubu, Beach Party, Ibiza House Sensation, White Style, oraz sztandarowa - Summer Connection, o których szerzej w dziale imprezy. Poza tym klub organizuje wiele koncertów gwiazd krajowych jak: PAPA D, STACHURSKY, VIDEO, CANDY GIRL, jak i zagranicznych:REMADY & MANU-L, OCEANA, EDDY WATA, NICO, VELVET, YARABI, DAVID TAVARE, THE NYCER, MIAMI INC, SHAUN BAKER i wiele innych. Stąd też klub cieszy się niesłabnącą popularnością, którą potwierdzają rzesze wiernych fanów.


Sprzęt

Klub jest wyposażony w sprzęt audio i oświetleniowy czołowych marek polskich i światowych jak: PIONEER, JBL, OHM, ADS, XILICIA, DBX DriveRack, ECLER, AMERICAN DJ i innych.
 
 

Artyści

Sala Klubowa

© MANHATTAN CLUB. All rights reserved.   Dzisiaj: 667652 odwiedzin / Online: 1